Store image
OPENT BINNENKORT
Resterend tot winkel opent

Swords

Main Street
Swords
County Dublin

Openingstijden


zondag* 10:00 - 19:00
maandag* 09:00 - 20:00
dinsdag* 09:00 - 20:00
woensdag* 09:00 - 21:00
donderdag* 09:00 - 22:00
vrijdag* 09:00 - 22:00
zaterdag* 08:30 - 19:00
Wednesday 12/12/18* 09:00 - 22:00
Saturday 13/12/18* 08:30 - 20:00
Sunday 16/12/18* 09:00 - 20:00
Monday 17/12/18* 09:00 - 22:00
Tuesday 18/12/18* 09:00 - 22:00
Wednesday 19/12/18* 09:00 - 22:00
Thursday 20/12/18* 08:00 - 23:00
Friday 21/12/18* 08:00 - 23:00
Saturday 22/12/18* 08:00 - 22:00
Sunday 23/12/18* 08:00 - 21:00
Monday 24/12/18* 08:00 - 18:00
Christmas Day GESLOTEN
St Stephens Day 26/12/18* 10:00 - 18:00
Monday 31/12/18* 09:00 - 18:00
New Year's Day* 12:00 - 18:00

Waar kun je ons vinden


Main Street
Swords
County Dublin
Dublin Bus no: 41c/33/102 ; Swords Express
Swords Central Car Park
Main Street
Swords
County Dublin

Winkelinfo


Facility icon
Tax free shopping
Facility icon
Parking facilities
Facility icon
All major payment types accepted
Facility icon
Insomnia Coffee Shop

Looks gemaakt via deze winkel

MEER PRIMANIA-LOOKS BEKIJKEN
Look
2
Look
2
Look
1
Look
3

Nieuw in de winkel

Nieuwste producten bekijken
  • Halsketting met grote kralen
  • Oorbellen, 3 paar verschillende
  • Versiering, suikerspin
  • Grijze hoodie met rits

Woohoo!

Je hebt je eerste item aan je favorieten toegevoegd.
Je kunt je favorieten altijd bereiken door hier te klikken.

Tijd voor een update?

Primark.com ondersteunt de meest recente browsers, waaronder Chrome, Firefox en Safari. Haal het maximale uit Primark.com met de meest actuele browserversie.